Akadeemia

“Solaride akadeemia on kaasaegne õpiformaat, mis pakub akadeemilisele haridusele suurepärast praktilist täiendust interdistsiplinaarse probleemõppe näol”.
Hendrik Voll, Taltechi õppeprorektor

Siit kasvavad välja noored, kes on iseseisvad, ei karda seista silmitsi stressirohkete ja tundmatute väljakutsetega, omavad praktilisi oskusi ja baasteadmisi valitud valdkonnas, ei kulge autopiloodil (kuigi autod meile meeldivad), on retsilt töökad, kõrge emotsionaalse IQ ja hede koostööoskustega, keskkonnateadlikud ja mis kõige olulisem - päriselt megatuusad inimesed, kellega Sa tahad koos töötada.

Aga kuidas “toota” inimesi, kes ei karda ei keevitusmasinat ega turundusplaani?
Lihtne! Okei, tegelt ei ole lihtne. Aga see toimib! Me õpime Solaride’is kõike seda, mida tööandjad meil päriselt tulevikus ootavad ning seda ülipraktilisel moel. Kuidas? 

 • Praktilised kogemused ja vastutus

  Solaride on toimiv keskmise suurusega ettevõtte mudel koos oma väljakutsete ja võitudega. Sa õpid siin toime tulema stressirohkete ja esmapilgul väljapääsmatute olukordadega. Sa õpid siin toime tulema inimestega. Päriselt!

  Soalride’is saab iga tudeng endale ametikoha. Selleks võib olla näiteks aerodünaamika insener, personalispetsialist, veebiarendaja või midagi mudu meie organisatsiooni 50+ erinevat rollist. See on sinu peamine vastutus Solaride’is järgmised 1-2 aastat. See on justkui päris töö, kus me ei simuleeri mingeid sündmusi või olukordi nagu õpingute käigus kombeks. Aga see ei ole ka nagu ettevõttepraktika, sest siin usaldatakse sulle oluliselt suurem vastutus. Sa õpid selles rollis rohkem, kui oskaksid eales kujutleda - seda nii eriala- kui sotsiaalsete oskuste kontekstis. 

 • Valdkonnapõhised koolitused

  Et sul oleks lihtsam oma rollis õnnestuda, koolitavad sind parimad praktikud erinevatest ettevõtetest ja organisatsioonidest. Olgu selleks siis erinevate sotsiaalmeedia kanalite põhiolemuse selgeks õppimine Sandra Rajuga, pitchimistreening Priit Salumaaga või komposiitmaterjalidega töötamise koolitus Magnetic MROs - me aitame sul omandada praktilised oskused, mida hindag kõrgelt iga tööandja.

 • Sotsiaalsed oskused ja tasakaal

  Ükskõik, kui kõva spetsialist keegi on või ei ole - lõpuks on tegu ikkagi inimestega, kes peavad suutma koos toimida. Sestap keskendume Solarides sulle kui inimesele. Räägime ausalt ja avatult vaimsest tervisest ning märkame, kui keegi on ummikus. Selleks et rasketel aegadel hullu panna, tuleb oma akud täislaetuna hoida ning pelgalt päikesest siin ei piisa. Vaimsest tervisest, pingutamisest ja tipptulemuste saavutamisest aitavad solarideritel teiste seas sotti saada näiteks Alar OjastuÜlli Kukumägi jpt. 

 • Noore liidri akadeemia

  Pea kõik meie tiimijuhid on tudengid. Selleks, et meeskond päriselt tipptulemusteni viia ning motivatsiooni kõrgel hoida, ei piisa vaid heas tahtmisest. Toetame oma noori juhte, õpetades neile nii OKR-metoodikat, 1:1 vestluste läbiviimist kui avalikku esinemist. Kõikidel meie juhtidel on perosnaalsed mentorid ning meie noorte liidrite koolitusprogrammi panustavad nii silmapaistvad juhid parimatest Eesti ettevõtetest kui juhtimiskoolitajad, kelle koolitustel sa tahaksid osaleda.


contact@solaride.ee
+372 55573434
Narva mnt 18, Tartu
51009 Eesti
Solarcar Estonia MTÜ
EE897700771004776685
${item.title}
${item.title}
Solaride kasutab küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.