Solaride - võimalus teha võimatut

Jõudsid siia lehele, järelikult ei ole sul suva sellest, et Eesti on transpordisektoris rohetehnoloogia kasutuses viimaste seas ning sa soovid seda muuta. Mis oleks parem viis selle sektori muutmiseks kui ehitada Eesti esimene päikeseauto ning sõita sellega 3000km ühest Austraalia otsast teise. Tegemist pole vaid paari inimese teostusega vaid tänaseks juba 70 innuka tudengi ja eksperdi ühise pingutusega.

Kindlasti ootavad sind ees pöörased seiklused: lisaks töisele osale, milleks on päikeseauto ehitamine, saad lõbusalt ja sisukalt aega veeta nende õhinapõhiste tiimikaaslastega, kes toetavad sind igal sammul sel teel. Peale kaastudengite aitavad sind sinu isiklike oskuste arengus oma ala asjatundjad ning tipptasemel mentorid erinevatest tehnoloogia valdkonna ettevõtetest ja kõrgkoolidest. Kindlasti ei jää puudu õpetlikest töötubadest, ühisüritustest ja rohketest koosveedetud töötundidest, et see auto õigeks ajaks valmis saaks. 

Meiega saad osaleda erilises projektis, töötades külg-külje kõrval oma ala ekspertidega, saades väärtuslikke teadmisi ja kogemusi tulevaseks karjääriks ja maailma muutmiseks.

Eesti esimest päikeseautot saab ehitada vaid ühe korra. Kas oled valmis tegema võimatut?

Vabad rollid:

Kas sul on suva?