Meeskond

Kuidas me seda teeme? Meie salarelv on mitmekesisus ja ühine mul ei ole suva suhtumine. See on see, mis meid kõiki seob ning selle projekti juures hoiab

Kristel Leif

Tegevjuht

kristel.leif@solaride.ee

Mart Erik Kermes

Inseneeria valdkonnajuht

mart.erik.kermes@solaride.ee

Asso Soosalu

Turunduse valdkonnajuht

asso.soosalu@solaride.ee

Tiit Liivik

Mentor

tiit.liivik@solaride.ee

Alice Gorobets

Personali valdkonnajuht

alice.gorobets@solaride.ee

Karl-Tanel Paes

Finantsi valdkonnajuht

karl-tanel.paes@solaride.ee

Sven Raba

Logistika ja võistluste valdkonnajuht

sven.raba@solaride.ee

contact@solaride.ee
+372 55573434
Narva mnt 18, Tartu
51009 Eesti
Solarcar Estonia MTÜ
EE897700771004776685
${item.title}
${item.title}
Solaride kasutab küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.