Merch

Kui oled üks nendest, kellele läheb korda, mis ühiskonnas toimub, kallistab “Mul ei ole suva” pusa sind tänutundest hellalt. See pusa on sulle, kui usud, et kommentaariumides kirumisega maailma ei paranda ning oled otsustanud enda, oma riigi või koguni maailma parema tuleviku nimel midagi ära teha. Võib olla alustasid prügi sorteerimisest või käisid esimest korda valimas? Või teed vabatahtliku tööd mõne heategevusorganisatsiooni juures? Lood tulevikutehnoloogiat või otsid vähiravimit? Sinu panus on igal juhul oluline. Näita, et sul ei ole suva ja inspireeri sellega ka teisi!

Ostes “Mul ei ole suva” pusa, toetad tudengiprojekti “Solaride”. Toetussumma saad ise valida. Võid osta selle pusa 45 euroga, aga ka 450 või 4500 euroga – kõik mis jääb 30 eurost ülespoole, läheb tulevikutalentide toetuseks.

Selle pusaga saad näidata, et toetad Eesti inseneride tulevikku, rohetranspordi arendamist ja üldiselt on aru saada, et seda pusa kannab mõtlev inimene. Muide, pusadesponsorite võrgustikuga on liitunud lisaks meie tudengitele ka mitmed start-up valdkonna pioneerid, sotsiaalmeedia mõjuisikud ja ettevõtete esindajad. 

Lisaks kogukonnale on meiega kampa hüpanud kohalikud ettevõtted, kes pakuvad pusakandjatele erinevaid hüvesid ja soodustusi:

  • Kolm Tilli ja Pepe’s pakuvad pusa kandes menüüst -10%
  • Mökus (nii Tallinnas kui Tartus) saad tasuta shoti kui oled päeva esimene mul ei ole suva pusaga uksest sisse astuja!
  • Hell Hunt ja Humalakoda mõlemad pakuvad -20% kogu arvelt.
  • VegMachine pakub oma hõrgutavaid toite pusakandjale -15% hinnaga!
  • Baaris Trepp saad mul ei ole suva pusa kandes menüüst -10% ning lisaks proovida uut #muleiolesuva shotte.

 

Kas sul on suva?