mul
ei ole
suva

Kas sul on suva?

Kas sul on suva?

  • 00
  • 00
  • 00
  • 00

Pusa Marat x Solaride / Mul ei ole suva pusa

Kui sa oled meie lehel juba nii kaugele jõudnud, siis ilmselt sul ei ole suva. Ei ole suva sellest, milliseks kujuneb transpordisektori tulevik, ega ka sellest, kas Eestist võrsub piisaval hulgal tulevikukompetentsidega varustatud ning keskkonnast hoolivaid noori, kes võiksid seista selle eest, et siinne majandus oleks ka aastate pärast konkurentsivõimeline ja jätkusuutlik. 

Nüüd on sul võimalus igapäevaselt seda ka välja näidata, lisaks muidugi nendele kümnetele ettevõtmistele, millega sa tegeled, et maailma natukene paremaks muuta. 

Marati ja Solaride’i koostööna on valminud üliäge ja superpehme „Mul ei ole suva“ pusa. Pusad on müügil 45 euroga, kuid tegelikult saad neile kulutada ka rohkem.  Iga lisaeuro on väga oodatud ja läheb Solaride’i ajaloolise päikeseauto ehitamiseks.

Aitäh, et sulle ei ole suva! 

***

Marati ja Solaride’i koostööna on valminud üliäge ja superpehme „Mul ei ole suva“ pusa.

Mis peitub selle sõnumi taga? Solaride’il ei ole suva sellest, milliseks kujuneb transpordisektori tulevik, ega ka sellest, kas Eestist võrsub piisaval hulgal tulevikukompetentsidega varustatud ning keskkonnast hoolivaid noori, kes seisaksid selle eest, et siinne majandus oleks ka aastate pärast konkurentsivõimeline ja jätkusuutlik. 

Nüüd on sul võimalus igapäevaselt seda ka välja näidata, et maailma natukene paremaks muuta.

Pusad on müügil 45 euro eest, kuid tegelikult saad panustada ka rohkem. Iga lisaeuro on väga oodatud ja läheb Solaride’i ajaloolise päikeseauto ehitamiseks.

Näita, et sul ei ole suva ja kanna Solaride’i pusa.

Kas sul on suva?