People
Operations
spetsialist

Otsime enda ridadesse kahte vabatahtlikku people operations spetsialisti kes armastavad inimestega suhtlemist ja vastutavad Solaride’i siseelu käekäigu eest! Sa ei pea olema 20-aastase töökogemusega spetsialist, vaid piisab huvist personalitöö vastu, soovist proovida ja areneda.
 
Ootame sinult empaatiavõimet ning head eesti ja inglise keele oskust. Vabatahtliku töötajana on sul võimalus osaleda erinevates töötubades ja koolitustel ning õppida oma ala spetsialistidelt ja startup maailma tegijatelt. People operations spetsialistidel on äärmiselt oluline roll meie tiimis – nad on justkui liim, mis hoiab tiimi koos erinevate arendustegevustega nii sisekommunikatsiooni kui tiimiürituste näol ja värbaks uusi ägedaid solaridereid.
 
Solaride’is töötades saad sügavalt tundma õppida tehnoloogiamaailma, osaleda meie tiimiüritustel, töötada meie Tallinna või Tartu kontoris ning mis kõige ägedam – töötada mitmekesises keskkonnas koos inseneride ja turundajatega!
 
Mis on people operations spetsialisti vastutusalad?
  • solariderite toetamine ja abistamine
  • meie kultuuri toetavate tegevuste elluviimine
  • värbamisvajaduste väljaselgitamine ja elluviimine
  • uute inimeste on-boardimine ja toetamine
  • organisatsioonisisene kommunikatsioon ja selle arendamine
  • kontorite haldamine 
Ootused spetsialistile: loominguline vabamõtleja, koostöövalmidus, kohusetundlikkus, kuulamisoskus ja oskus töötada meeskonnas
 
Kandideerimiseks esitada kaaskiri ning oma Linkedin’i profiil või CV. 
Küsimuste korral võta julgelt ühendust meilil alice.gorobets@solaride.ee.

Kas sul on suva?