People
Operations
tiimijuht

Otsime enda ridadesse vabatahtlikku people operations tiimijuhti, kes armastab inimestega suhtlemist ja vastutab Solaride’i siseelu käekäigu eest! Sa ei pea olema 20-aastase töökogemusega spetsialist, vaid piisab huvist personalitöö vastu, soovist proovida ja areneda. Ootame sinult empaatiavõimet ning head eesti ja inglise keele oskust. Vabatahtliku töötajana on sul võimalus osaleda erinevates töötubades ja koolitustel ning õppida oma ala spetsialistidelt ja startup maailma tegijatelt. 
 
People operations spetsialistidel on äärmiselt oluline roll meie tiimis – nad on justkui liim, mis hoiab tiimi koos erinevate arendustegevustega nii sisekommunikatsiooni kui tiimiürituste näol ja värbaks uusi ägedaid solaridereid.Solaride’is töötades saad sügavalt tundma õppida tehnoloogiamaailma, osaleda meie tiimiüritustel, töötada meie Tallinna või Tartu kontoris ning mis kõige ägedam – töötada mitmekesises keskkonnas koos inseneride ja turundajatega!

Mis on people operations tiimijuhi vastutusalad?
  • kultuuri arendamine 
  • inimestele arendavate tegevuste väljatöötamine ja elluviimine
  • värbamisvajaduste täitmise tagamine
  • Nii halduse kui ka inimeste kogemuste paranemine on-boardingu ajal
  • Töötamine koostöös personalijuhiga ja tema toetamine erinevate tegevuste elluviimisel
  • Tiimijuhtide toetamine kogu värbamisprotsessi vältel
  • muutuste ja arengute kommunikeerimine
Ootused tiimijuhile: detailitäpsus, inimeste koordineerimise oskus, motivatsioon ja julgus takistuste ületamiseks, tähelepanelikkus ja diplomaatilisus, oskus töötada iseseisvalt, kasuks tuleb varasem tiimijuhtimise kogemus
 
Kandideerimiseks esitada kaaskiri ning oma Linkedin’i profiil või CV. 
Küsimuste korral võta julgelt ühendust meilil alice.gorobets@solaride.ee.

Kas sul on suva?