Meie tiimid

Inseneeria valdkond

Üllatus, üllatus – just inseneeria meeskond vastutab selle eest, millisena Solaride’i päikeseauto lõpuks ilmavalgust näeb. Siin saad unikaalse kogemuse auto konseptsiooni väljatöötamisest ja disainist kuni detailide toomise ja lõpliku versiooni kokkupanekuni välja. Lisa valemisse veel  viimasepeal tehnoloogia, innovaatilised ideed ning andekad meeskonnakaaslased ja sinu senise elu ägedaim väljakutse ongi sündinud!

Personali valdkond

Personalivaldkond on meie organisatsiooni liim. Nemad hoolitsevad Solaride’i siseelu eest ning tegelevad aktiivselt  arendustegevuste, sisekommunikatsiooni- ja ürituste ning värbamisega. Meie personali meeskonnaliikmed on tõelised inimeste inimesed, kellest õhkab positiivsust ning kes on sinu jaoks alati olemas.

Turundus valdkond

See tiim on justkui Solaride’i vereringe, mis kannab info iga olulise rakuni – olgu need rakud siis Solaride sisesed või välised! Seda seltskonda on isegi keeruline ühe nimetaja alla liigitada, sest siia kuulub nii pööraseid ideede generaatoreid, uskumatuid kirjaneitsisid kui vapustavaid visuaalivõlureid. Meediasuhted, üritused, sotsiaalmeedia, kampaaniad, bränding, merch, disain, videod jne jne – go crazy!

Finants valdkond

Kas oled sendivõlur, pühapäeva rahapaigutaja või niisama finantsiliselt ettenägelik indiviid?

Siis näeksime Sind hea meelega Solaride’i finantstiimis! Meie finantstiim hoolitseb selle eest, et meil oleks auto ehitamiseks piisavalt materiaalseid ja finantsilisi ressursse.

Muuhulgas hoolitsevad nad ka koostööpartnerite leidmise ning nende rahulolu eest.

Võttis jala värisema?

Sa ei pea olema oma ala spetsialist või ekspert. Vaja on ainult kuhjaga õpihimu, motivatsiooni ja soovi päriselt areneda.

Kas sul on suva?