Meie missioon & eesmärgid

Austraaliasse eneseotsingutele soovib minna iga teine noor eestlane aga mis eesmärk on Eestil osaleda Austraalias Bridgestone World Solar Challenge’il? Vastus on lihtne ja loogiline!

Eestis on tänasel päeval vähe heal tasemel insenere – Solaride päikeseauto projekt annab neile võimaluse üheskoos tehnoloogia valdkonna tipptegijatega lahendada päris väljakutseid. Peale inseneride vähesuse on Eestis rohetranspordi edetabelis viimaste seas – päris täbar!
Kolmandaks me seome kaks eelnevat põhjust kokku: päikeseautot ehitades anname tudengitele võimaluse oma teadmisi praktikas rakendada arendades uusi rohelisemad transporditehnoloogiaid ning Austraalias teiste maailmatuntud tippülikoolidega võisteldes viime eestlased taas maailmakaardil nähtavale kohale.

Kui tunned, et sinus samuti põleb soov panustada praktilisse haridusse ja rohelisemasse tulevikku, siis pane Solaride’i projektile oma õlg alla!

Kuidas saad meid toetada?

Hakka pusasponsoriks

Ostes “Mul ei ole suva” pusa, toetad tudengiprojekti “Solaride”. Toetussumma saad ise valida. Võid osta selle pusa 45 euroga, aga ka 450 või 4500 euroga – kõik mis jääb 45 eurost ülespoole, läheb tulevikutalentide toetuseks.
Loe rohkem

Pritsi pappi

Saad meid rahaliselt toetada saates oma toetuse meie pangakontole

SolarCar Estonia MTÜ LHV EE897700771004776685

Hakka sponsoriks

Kui oled huvitatud sisulisemast koostööst või näiteks tahad oma logo autole, siis võta ühendust meiega.
Saada sõnum

Muide, alates 2021. aasta jaanuarist on Solaride tulumaksusoodustusega MTÜ! Kui sa ei tea, mida see täpsemalt tähendab, siis:

  • Juriidilistel isikutel on võimalik teha nimekirja kantud ühingutele kingitusi ja annetusi teatud piires maksuvabalt.
  • Füüsiline isik saab annetused maha arvata oma maksustatavast tulust

Kas sul on suva?