Sponsorid & Toetamine


Solaride’i tegevus on võimalik ainult tänu avaliku sektori institutsioonide, eraettevõtete ning eraisikute toel. Meie toetajad hoolivad jätkusuutlikust haridusest ja näevad Solaride’i tegevuse olulisust praktilist mõju Eesti ühiskonnas laiemalt.Anna ka ise päikeseautole hoogu!


Eraisikuna

  • Toeta Solaride’i projekti igakuiselt. Püsimakselingid (5€, 20€, 50€, 100€)
  • Tee endale sobivas mahus toetus otse meie pangakontole. Solarcar Estonia MTÜ LHV pank EE897700771004776685 Kirjeldus “Annetus”.

Ettevõttena

  • Solaride’i toetus võib olla nii rahaline kui ka kulumaterjalides
  • Solaride’i toetajad on Solaride’i liikmed, mistõttu kaasame teid enda paljudesse tegevustesse ning millega kaasneb ka laiem nähtavus meedias ja mujal
  • Meid saab toetada hooajaliselt (II hooaeg kestab kuni 2023. aasta lõpuni)

* Küsimuste või eriliste koostööprojektide osa võtke ühendust Solaride’i finants- ja partnerlussuhete valdkonna juhi Karl-Tanel Paesiga, karl-tanel.paes@solaride.ee

Solaride ei ole pelgalt päikese-auto projekt, vaid see on definitsioon õppeprogrammist, mida tänapäeva ettevõtlusmaailm tegelikult vajab. ‘Ujuma ei õpi teooriatunnis’ – see oleks parim kokkuvõte antud ettevõtmise olulisusest.


Muide, alates 2021. aasta jaanuarist on Solaride tulumaksusoodustusega MTÜ! Kui sa ei tea, mida see täpsemalt tähendab, siis:

Meie pöörastele mõtetele annavad hoogu nii suured kui väikesemad toetajad. Aitäh, et aitate meil vähehaaval maailma muuta ja olete meile nii nõu kui ka jõuga toeks!


Epic

Plaatinum

Kuld

Hõbe

Pronks


Toetajad

contact@solaride.ee
+372 55573434
Narva mnt 18, Tartu
51009 Eesti
Solarcar Estonia MTÜ
EE897700771004776685
${item.title}
${item.title}
Solaride kasutab küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.