Solaride_solariderid

Viis tunnust, mille järgi solariderit ära tunda

Suvi on läbi ning kool taas alanud. Ka paljud solariderid on suundunud tagasi kooli, ühendamaks Eesti esimese päikeseauto ehitamisest saadud praktilise kogemuse teooriaga.

Milline üks solarider on ning kuidas teda loengus enda kõrval ära tunda? Panime sinu jaoks kokku väikese spikri.

Pitsa on hea igat moodi

Igipõlised küsimused nagu “kas iOS või Android” on sama suur dilemma nagu küsimus, kas pitsa peale käib ananass. Solariderid on suured pitsasõbrad ning katsetused on näidanud, et pitsa peale sobib väga palju – see on lihtsalt eelistuste valik.

“Mul ei ole suva”

Pilkupeatav statement ja värvilised geomeetrilised kujundid? Jah, aitäh! Iga solarideri kapist leiad kohe kindlasti need kaks põhieset, mida ta alati uhkusega kannab. Ole julge ja mine juurde, uuri millest solarideritel suva pole — silmiavavad vestlused ja uued mõtted on garanteeritud! Tegemist on ülilahedate särkidega, mille saad Maratist soetada ka Sina. 

Slack, ClickUp, Google meet ja Jira

Päikeseauto esitlustähtaeg 24. september läheneb hirmuäratava kiirusega ning teha on veel oi kui palju. Solariderite põhivarustuse juurde kuulub telefon ja arvuti, seda ikka selleks, et teha koosolekuid ning pakiliste asjade puhul helistada. Üksinda suurt projekti ei tee ning suhtlemine on selle juures väga olulisel kohal.

Elekter on moes

Kas sa teadsid, et solarider mõtleb enda ökoloogilise jalajälje peale ning proovib käituda keskkonnasäästlikult?

Solarideritel ei ole suva keskkonnast meie ümber ning liikumiseks kasutab ta tihti ELMO Rendi elektriautosid, mis teevad pai nii kõrvale kui igale kaasliiklejale, kes ei pea tossu sees kannatama. Aga elektriautod ei ole ainsad abimehed – solarider kasutab rõõmuga ka elektrijalgrattaid ja -tõukse. Viimased kaks on eriti mugavad just suuremates linnades, kus teeremondid ja ummikud on miski, mis justkui käib iga suvisema aja juurde.

Solarider ei higista...kui, siis ainult natukene

“Kas ma olen piisavalt hea?”, “Kas ma olen teinud õige valiku?” või “Mida teised minust arvavad?” – ilmselt on mõni neist küsimustest käinud läbi ka sinu sisedialoogist. 

Solariderid ei higista tühiste asjade pärast. Küll aga on asju, mis on higistamist väärt ning need on igaühe enda südameteemad, mis sütitavad.

Tegemist on väikese spikriga, milles toodud omadused ühendavad tegelikult paljusid. Solarider ongi meie kõik — keegi, kes on võtnud ette konkreetseid samme, et lahendada enda südameteemasid, millest tal suva ei ole.

Kui tunned, et oled hinges samuti solarider, siis oled oodatud pardale maailma raputavaks sõiduks. Solaride’is saad tegeleda kõigega, mis sind käima tõmbab ning kui sa päris täpselt veel ei ole leidnud enda kutsumust, siis kandideeri ikka. Millistesse tiimidesse saab kandideerida ning mida Solaride’is olemine pakub, selle kohta saad lähemalt lugeda siit.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Kas sul on suva?