Bridgestone World Solar Challenge 2023

2023. aasta oktoobris astub Solaride’i tiim vastamisi enda kauaoodatud väljakutsega - võtta Eesti ja kogu Baltikumi esimese meeskonnaga osa päikeseautode maailmameistrivõistlustest, mida jälgib 15 miljonit pealtvaatajat.


See on pöörane väljakutse, kuid geniaalsed ideed sünnivad just keerulistes tingimustes.


Võistlusel tuleb läbida 3022 km pikkune distants Austraalia põhjaosast lõunasse ning see on teekond, mille vältel pannakse proovile tehniline kui ka inimeste vaimne võimekus, kuna trotsida tuleb nii vasakpoolse liikluse, keeruliste teeolude, põrgukuumuse ja ka kängurudega.


Solaride’i tiim võistleb cruiser klassis, mis on loodud võimalikult praktiliste ja tavaellu ülekantavate lahenduste sünniks.


Auto puhul hinnatakse teiste faktorite seas efektiivsust, turvalisust, keskkonnamõju ja ka sõidumugavust. Finishisse jõudmiseks peab olema auto võimalikult efektiivne, kuid iga lisa töötab sellele vastu.


BWSC on kahtlemata väljakutse, mis toob kokku tipptegijad üle maailma, olgu selleks tulevikutalendid, ettevõtjad, tippülikoolid ja miljonid fännid üle terve maailma. See on võistlus, mille käigus nihutatakse energiatõhususe viimaseid piire.


Ettevalmistused selleks võistluseks on juba alanud!
CTA button (https://www.worldsolarchallenge.org/)

contact@solaride.ee
+372 55573434
Narva mnt 18, Tartu
51009 Eesti
Solarcar Estonia MTÜ
EE897700771004776685
${item.title}
${item.title}
Solaride kasutab küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.