2022

Sunly liitus Solaride’i sponsorite ridadega

Solaride’i sponsorite ridadega liitus taastuvenergiat tootev Sunly, et anda oma panus inseneeria populariseerimisse ning inseneride järelkasvu tagamisse. Seda ikka rohelisema tuleviku nimel.

Sunly usub, et suured unistused saavad alguse heast ideest ja pühendunud tiimist. Täpselt neid väärtusi Solaride esindabki – organisatsioonis saavad tulevikuidee ümber kokku noored tegijad, et üheskoos testida mitte ainult oma oskusi ja teadmisi, vaid vaadata otsa tuleviku väljakutsetele. 

„Unistame, et Eestist saaks roheriik, kes ekspordib tooteid, millel on suur mõju maailma paremaks muutmisel. Et neid nutikaid lahendusi luua ja hallata, on vaja palju ja häid insenere. Otsustasime hakata Solaride’i sponsoriks, sest kes veel oskaks paremini inseneeriat noortesse süstida kui Baltikumi esimese päikeseauto ehitajad,“ sõnas Sunly innovatsioonijuht Rasmus Udde. 

Solaride sündis 2020. aastal kahe Tartu Ülikooli tudengi initsiatiivist ehitada valmis Baltikumi esimene päikeseauto. Tänaseks on sellest välja kasvanud interdistsiplinaarne haridus- ja koostööprojekt, mille põhifookus on tulevikutalentide arendamine ning tehnoloogiahariduse populariseerimine. 

Sarnaselt Sunlyle on ka Solaride’i tiimile südamelähedased teemad keskkonnasäästlikkus, energiaefektiivsus ja jätkusuutlikkus. Oma igapäevategemistes rakendatakse „mul ei ole suva“ suhtumist, et Eesti oleks ka kümnete aastate pärast hea koht, kus elada. 

“Sunly liitumine Solaride kogukonnaga on meie jaoks väga suur asi. Rahaline toetus on mõistagi väga oluline, ent veelgi enam teeb rõõmu Sunly, kui organisatsiooni kaasatus, kuivõrd tegu on väga tugeva rohetehnoloogia valdkonna edendajaga Eestis ning suurepärase meeskonnaga!” ütles Solaride’i tegevjuht Kristel Leif.

Solaride’iga on seotud üle 300 gümnasisti, tudengi, mentori, koolitaja ja koostööpartneri.


Loo kirjutas turundustiimi liige Victoria Maripuu.

SolarCar Estonia MTÜ

contact@solaride.ee
+372 5117241 
Narva mnt 18,
Tartu 51009 Eesti
LHV pank
EE897700771004776685
${item.title}

#teamsolaride

#muleiolesuva

Solaride kasutab küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.