2022

Uus kontorimööbel tõstab igapäevaselt solariderite motivatsiooni

Kas olete mõelnud sellele, kui palju mõjutab teie töö tegemist keskkond, kus te tööd teete? Näiteks mõjutab ju töölusti see, milline ruum välja näeb, millises toolis sa istud, kes sinuga samas ruumis on jne. Solaride on aru saanud, et stiilne ja mugav ruum mõjutab tööindu ikka täiega!

Niisiis võtamegi teid täna kaasa oma Tartu Sparki kontorisse, mis läbis hiljuti värskenduskuuri. Nüüd kaunistavad ruumi meie koostööpartneri AJ Tooted toolid ja lauad. Ja kuigi te võite mõelda, et mis vahet seal on, missugused toolid ja lauad kontoris on, siis ütleme julgelt, et on ikka küll vahe! Kui varasemalt oli kontoris kes teab kui mitmendal ringil olev vana ja iga hetk kokku kukkuv mööbel, siis nüüd on tööruumis moodsad ja stiilsed lahendused. Lühidalt öeldes – kui varem keegi nii väga kontorisse ei kibelenud, siis nüüd on isegi juhatuse koosolekud kontorisse kolinud. Lihtsalt seepärast, et töökeskkond on nüüd meelepärasem.

Aga räägime siis nüüd asjast täpsemalt. AJ Tooted saatis Solaride’i kontorisse üsnagi populaarse komplekti. Sinna kuuluvad istu-seisa tüüpi lauad, ergonoomilised võrkseljatoega kontoritoolid, tasakaalutool ja istepall, isteratas jms. Just toolide varieeruvus ongi see, mida solariderid kiidavad.

Toole on kontoris mitmesuguseid © Foto: Toomas Teder

“Minu arust on kontori puhul kõige parem see, et seal on nii palju erinevaid toole. Sa saad seal kas puki peal istuda või jalgratta peal vändata või palli peal olla jne,” ütles personali valdkonna juht Liisa Ševtšuk, et meelepärase valiku leiab igaüks.

Eriti tõid solariderid toolidest esile isteratta ja -palli, sest mõlemad toovad igapäevatöösse veidi vaheldust ja lõbusust. Näiteks saab palli peal natuke hüpata, kui närv peaks mustaks minema. Justkui hiiglaslik stressipall…

Istepall on samuti väga populaarne © Foto: Toomas Teder

Lisaks on kontoris uued lauad, mis on samuti palju kiidusõnu saanud. “Lauad on reguleeritavad. Selles mõttes on need väga head, et sul ei jää õlad valusaks, sest sa saad kõrguse enda järgi valida. Sa saad panna laua ka nii, et teed püsti tööd,” sõnas Akadeemia valdkonnajuht Kädi Alanurm.

Tuleb muidugi tõdeda, et laua taga seismine ei ole sugugi nii populaarne kui laua taga istumine... Aga vähemalt on võimalus olemas!

Laudade kõrgust saab reguleerida © Foto: Toomas Teder

Just erinevate võimaluste rohkus ongi tegelikult see, mida AJ mööbel pakub ja mida lisaks solarideritele ka teised noored töökeskkonnast ootavad. Keegi ei taha ju kaheksa tundi sundasendis laua taga istuda. Ilmselt ütleks iga noor, et töö tegemisel on vaja vahelduvat asendit, mis aitaks muu hulgas ära hoida selliseid tavapäraseid kaebusi nagu selja- ja õlavalud. Seega sundasendit ei tohikski normaliseerida ja on igati tore, et meil on nüüd võimalus kontoritööd natuke kehasõbralikumalt ja liikuvamalt teha.

Loo kirjutas turundustiimi liige Victoria Maripuu.

SolarCar Estonia MTÜ

contact@solaride.ee
+372 5117241 
Narva mnt 18,
Tartu 51009 Eesti
LHV pank
EE897700771004776685
${item.title}

#teamsolaride

#muleiolesuva

Solaride kasutab küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.