Ära higista!

Loo oma tulevik ise. Solaride’is.
Päriselt ka! Liitu Solaride meeskonnaga ja kõik loksub paika! Isegi kui sa veel päris täpselt ei tea, mis sinu kutsumus on – kandideeri ikka! Siin saavad kokku humanitaarid ja reaalid, Tartu ja Tallinna ülikoolid, tulevikutalendid ja tipptegijad ning sina võiksid olla üks nendest!

Eesti esimene päikeseauto saab kohe valmis, aga ei – sa pole rongist maha jäänud! Novembris algab meie teine hooaeg, mis lõpeb 2023. aastal osalemisega päikeseautode maailmameistrivõistlustel Austraalias – World Solar Challange’il! Sellesse meeskonda võiksid kuuluda ka sina! Seega loe, kes me sellised oleme ja kandideeri valdkonda, mille poole süda kutsub! Kandideerida saab kuni 30.09.2021.

Ka sinust võiks saada solarider, kui oled:

  • #muleiole suva hoiakuga – ei ela autopiloodil, vaid oled valmis võtma vastutust ja parema tuleviku nimel ise midagi ära tegema
  • Koostööaldis, avatud ja proaktiivne
  • Töökas, iseseisev, uudishimulik
  • Valmis eksima ja oma vigadest õppima
  • Ekstravert või introvert, peaasi, et oled sina ise! 

Karl August Tatunts (mehaanika)
Tallinna Tehnikakõrgkool (Autotehnika)

“Solaride on mulle andnud võimaluse juhtida meeskonda, õpetanud lahendusi leidma väga tehnilistele probleemidele ning pingelistes olukordades meeskonnaga toimetulemist.”

Angela Rääk (turundus)
Tartu Ülikool (Ajakirjandus ja kommunikatsioon)

“Solaride on mulle õpetanud, et miski pole võimatu ja kui uksest ei saa, siis tuleb minna aknast. Lisaks on Solaride andnud häid kontakte ning olen leidnud ägedaid ja inspireerivaid sõpru.”

Karl-Tanel Paes (finants)
Tartu Ülikool (bioloogia)

“Olen alati olnud tehnoloogiahuviline ning selle populariseerimisega tegelenud juba pikka aega. Solaride’ist kuuldes olin kohe valmis liituma, sest nii ägeda tiimi ja eesmärgi nimel töötamine on väärtus omaette!”

Kaia Liisa Hakk (elektroonika)
TalTech (Materjalid ja protsessid jätkusuutlikus energeetikas)

“Liitusin Solaride’iga, sest soovisin saada rohkem praktilist väljundit koolis omandatud teoreetilisele teadmistele.”

5 põhjust, miks saada solarideriks

Võimalus koguda EAP-sid

Võimalus parandada maailma

Solaride Akadeemia koolitusprogramm

Praktiline kogemus ja reaalne vastutus

Väärtuslik suhtevõrgustik mentorite ja kaas-solariderite näol

Fun facts

5 partnerülikooli
Programmi läbinud 135 inimest

Raha korjatud üle 400 000

30 sponsorit

Meie tiim tegutseb 12. eri paigas üle maailma

Meie fookused

Haridus

Usume, et sinu karjääritee saab oluliselt tempokama stardi, kui lisaks ülikoolidiplomile, saad ette näidata ka praktilised kogemused nii oma valdkonnas kui meeskonnatöös. Usume, et tehnoloogiavaldkond vajab nii naisi kui mehi, nii humanitaare kui reaale. Aga eeskätt seda, et need inimesed teineteist mõistaks ning koostööd teha suudaks. Ja no seda kõike saab Solarides kõvasti praktiseerida! 

Pakume kõigile võimalust saada lähedasemaks tehnoloogia valdkonnaga, sõltumatult sinu valitud erialast. Soovime inspireerida noori valima tehnoloogiaga seotud erialasid.

Jätkustuutlikkus

Püüdleme nii indiviidi kui organisatsiooni tasandil parema ja puhtama tuleviku poole. Julgustame seda tegema ka enda liikmetel ning peame silmas oma koostööpartnerite valikul.

Innovaatsioon

MTÜna tahame pakkuda sissevaadet, kuidas võiks toimida tänapäevane, keskkonnateadlik ja positiivse töökultuuriga ettevõte. Soovime olla eeskujuks kõigile, kes soovivad sellist ettevõtet luua.

Solaride Tiimipilt

Kas sul on suva?