Solaride Akadeemia

Jah, Solaride’is õpid sa peamiselt läbi praktiliste ülesannete ja meeskonnatöö. Aga päris pea ees vette me sind nüüd ka ei viska. Nimelt ootab sind tiimiga liitudes laiapõhjaline koolitus- ja mentorprogramm “Solaride Akadeemia”, mille raames jagavad tiimiga oma kogemusi, oskusi ja teadmisi praktikutest tipptegijad ning -koolitajad. 

Akadeemia programm on kokku pandud tulevikukompetentse ja tööturu vajadusi silmas pidades. Toetame nii valdkonnapõhiste tehniliste oskuste kui ka sotsiaalsete kompetentside arengut. Teooria käib mõistagi praktikaga käsikäes!

#solaride #muleiolesuva #wegiveadamn #teamsolaride #solaride #muleiolesuva #wegiveadamn #teamsolaride #solaride #muleiolesuva

Tehnilised oskused  

Selle mooduli raames toimub hulk erinevaid praktilisi- ja teoreetilisi koolitusi ning töötube, mis aitavad tiimiliikmetel omandada baasteadmised oma tegutsemisvaldkonnas - seda mõistagi kogenud tipptegijate käe all! 

Sotsiaalsed oskused

Sotsiaalsete oskuste mooduli raames keskendume üldoskustele, mis arendavad sind inimesena ning aitavad saada paremaks meeskonnatöötajaks, suhtlejaks ja planeerijaks ning enda ja ümbritseva eest hoolt kanda. 

Juhtide labor

Solaride tiimi- ja valdkonnajuhtidele suunatud moodul, mille raames saad teadmised ja tööriistad, mis aitavad sul igapäevaste juhtimisväljakutsetega paremini toime tulla. Kõiki juhte toetab ka personaalne juhtimisalane mentor.

Mentorprogramm

Solaridereid toetab üle 30 oma ala eksperdi. Need ei ole õpetajad, kes sulle kodutöid annavad ja hindeid panevad. Ei-ei, need on parnerid, kellega oma ideid ja lahendusi vajadusel valideerida ning kelle kogemustest õppida.  

SolarCar Estonia MTÜ

contact@solaride.ee
+372 5117241 
Narva mnt 18,
Tartu 51009 Eesti
LHV pank
EE897700771004776685
${item.title}

#teamsolaride

#muleiolesuva

Solaride kasutab küpsiseid parema kasutajakogemuse ja isikupärastatud teenuse pakkumiseks.